Aj takéto veci sa dejú PODPORTE MILADU !!!

Posted: 2009/03/04 by mimoprostor in Uncategorized

Nevítaná návštěva, 27.2.08

Máme za sebou další (tentokrát spíše úsměvnou) návštěvu produktu kampaně s výmluvným názvem Akce Praha, která zhruba poslední rok lanaří všechny milovníky akčních filmů na možnost zajezdit si po zadním kole na motorce a nosit u sebe bouchačku.
A jak jejich “akce” probíhala?
Nejprve nám v ranních hodinách přešmikli atrapu zámku, kterou jsme včera přivařili na bránu a uzavírali sázky, za jak dlouho se v jejich řadách objeví podobně tupý jedinec. Že to bude tak rychle nečekal nikdo a tak jsme se v průběhu dopoledne všichni skvěle bavili.
Kolem 2. hodiny odpolední se u nás kluci zastavili znovu, tentokrát dorazili třemi nablýskanými oktávkami. Nejprve si šli okouknout vchodové dveře, jejichž systém zavírání soudě podle výrazů ve tváři ani napodruhé nepochopili, načež tedy začali alespoň buzerovat ty, kteří zrovna opravovali dodávku před domem. Dozvěděli jsme se, že jsme “mentálové”, “máme inteligenci houpacího koně” a “očividně máme absťák”. Jestli nám tím nenápadě nabízeli k prodeji piko zabavené holešovickým smažkám jsme se nedozvěděli.
Následně jsme se však dozvěděli o incidentu, který návštěvě u nás předcházel. Drsní hoši od měšťáků totiž rozbili světlo autobusu, který stojí nedaleko Milady a patří travellerům, co se u nás na pár měsíců zastavili.
V den uzávěrky newsletteru Info Usurpa tak místo korektur článků sepisujeme protokoly, podáváme stížnosti a trávíme svůj drahocenný čas psaním novinek na stránky.

PODPORTE MILADU !!!

odkaz na stránky projektu milada squat

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s