RAZ,Dva ( ako to bolo ďalej ? )

Posted: 2009/02/27 by mimoprostor in Radioo .-
Značky:, , , , , , , , , , ,

Dobré neskoré ránko Praho =>

Slovensky : Dobré neskoré ránko Praha .

RAZ, DVA ( ako to bolo ďalej ? ) , ano ano už to máme takže ZNOVA !

Raz , DVA

A týmto bol odštartovaný začiatok nového nezávyslého najčítanejšieho rádia na nete, pre nesmierny záujem našej jednej jedinej čitatelky sme pretransferovali prevádzku z nezávyslého SMS rádia ( za technickej  pomoci H2Ofone ) na doménu patriacu no hádajte ktorému projektu 😉

to ale je pre vás ako našich verných čitateľov zbytočná informácia a budeme sa vás snažiť zahrňovať len tým čo sami pokladáme za dôleťité a preto ešte raz neoficiálne ( oficiálny preslov a tzv. about bude pre nedostatok času doplnený dodatočne ).

takže dnes hrajeme špecialne do 13tej hodiny pre našu jedinú a najmilšiu poslucháčku Alenku .

Súčastné info na cestách neposkytujeme , pretože pokial sledujete toto vysielanie za volantom je nám jasné že situácia na cestách nezaujíma ani vás samotných a to je dobre ;D …

Takže pustite si vašu obľúbenú muzičku pohodlne sa posaďte a prispievajte , pýtajte sa odpovedajte proste čokoľvek. Naša redakcia s abude snažiť vám čo v najbližšom čase zodpovedať všetko , dokonca aj to na čo ste sa nepýtali dokonca aj to na čo by vás tá správna otázka ani nenapadla .

So srdečným pozdravom nezávyslý riaditel Alf a jeho kolektýv .

Špeciálny pozdrav Alenke .

Tak naše vysielanie pokračuje doležita informacia pre čitatelov ak su na oblohe mračna a nevidite pre nich slnko , to ešte neznamená že tam pre Vás nesvieti.

Takže špecialne ešte posledna pesnička pred obedíkom

a ide sa papať

Komentáre
 1. Nepřijímáte kolegy moderátory?

  dalši písnička by byla : A.M.O Bratislava
  a hned po ní bych ráda abyste mi zahráli headdy naše muzika …

  děkuji a posílám spousty pozdravů a pusinek celému týmu…

  • mimoprostor píše:

   Celý tým súhlasí s tvojim zaradením do týmu (až na komunitný web wordpress.com ktorý po tebe chce aby si sa stala členom ) takže budeš sa musieť pridať týmto sposobom a potom sa osobne dostaviť do našeho sídla aby som ťa mohol pasovať za čestného člena našeho senátu.

 2. Dekuji za písničku na přání… mám ještě jedno, stejna skupina a název písničky je Dala jsi mi křídla

  děkuji za odpově´d, jsem ráda že jsem našla konečně někoho kompetentního kdo zodpoví moje velmi životně důležité otázky:Mojí další otázkou je : proč se do citronového dochucovadla dávají umělé přísady zatím co do saponátů se dává pravá citronová šťáva?

 3. dobrá tedy, já si počkám, moje druhá otázka je…

  Když je dnes nula stupňů celsia a zítra má být 2x tak velká zima, jaká zima bude zítra?

  • mimoprostor píše:

   tak Alenka vyčerpava našu redakciu ale tentokrát je naša jednoznačná odpoveď uplne jednoducha neboj Alenko dnes nieje 0°C mame nadherne 4°C takže ak bude 2X taka velka zima ako dnes to znamena že bude 8°C ( ano ano vieme sme tu sami inteligentny , báječný úžastný , no proste jedničky spomedzi čítaných rádií najjedničkovejšie ba dokonca ak by si nás vynásobila všetkých vznikne ty znova jednička no proste sme teda jednička ako tým aj jedničky ako jednotlivci )

 4. mimoprostor píše:

  Ahoj Alenko tak na túto otázku sa nikto z našej redakcie necíti kompetentný odpovedať, dokonca pan riaditel titulu MVMDNVP sa postavil so svojej kancelárskej stoličky (neuveriteľne podobnej tym stoličkam v materskej školke) vzal do ruk noviny a šiel si zapáliť .
  Redakcia je v rozhorčení a hľadá odpoveď po šuplíkoch pod stolom ( máme zatial len jeden ) ale ja osobne si myslím že sa budeme musieť obrátiť na našich informátorov 😉

 5. Teda Waou, tohle až uvidí bílí králík a tak se oběsí 😀

  Otáska číslo jedna : když se olivový olej dělá z oliv z čeho se pak dělá dětský olejíček?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s